Business simulátor

Propojení studia s praxí dnes nabízí nejedna vysoká škola - jak státní tak soukromá. Jenže pro každou to znamená něco jiného…

Přednášky odborníků z praxe, exkurze do významného podniku, nebo výpis spolupracujících firem nabízejících praxi. Připadá vám to povědomé? Aby ne! Tak totiž o teorii aplikované do praxe přemýšlí většina vzdělávacích institucí u nás.

Co zažijete díky BUSINESS SIMULÁTORU na VŠKE? Dva dny studia a 3 dny práce! :-)

  • Dlouhodobé odborné stáže ve firmách jsou součástí výukového procesu. Nasajete firemní kulturu, uděláte si podrobný přehled o chodu společnosti, zlepšíte své prezentační dovednosti a vypilujete i cizí jazyk.
  • Na projektech budete spolupracovat přímo se zástupci firem. V rámci výuky tvoříme týmy napříč všemi ročníky studia. Prezentace výstupů managementu firmy je samozřejmostí!
  • Pomůžeme vám rozjet vlastní byznys, budete-li chtít. Naše Start-up Academy už odchovala několik slibných podnikatelů. Podpora se týká nejen know-how, ale i financí do začátku!

 

Business simulátor

Chcete získat manuál pro začátky podnikání?

Láká vás podnikatelský svět? Rádi byste si jednou založili vlastní firmu? Připravili jsme vám malý návod, jak na to. V manuálu úspěšného podnikatele najdete užitečné informace, bez kterých se v počátcích neobejdete, šablonu podnikatelského plánu a jako bonus odpovědi na nejpalčivější otázky o studiu na VŠ.

Nakoukněte do BYZNYS SFÉRY už dnes!

Vše dotazy o propojení studia s praxí Vám ráda zodpoví Lenka Moškvanová
Lenka Moškvanová
projektová manažerka
telefon: +420 775 107 322